Scroll to top
sk

VÝHODY

Výnimočnosť daná vlastnosťami suroviny

Technologická úroveň

Maximálny výpal 1250°C, preto sa tejo keramike hovorí kamenina (tiež pri jej rozbití je štruktúra podobná prierezu kameňa) Je to najvyššia technologická úroveň ktorá dáva výrobku vysokú životnosť a možnosť dlhodobého opakovaného používania

Farebná stálosť

Dekorovanie (maľovanie) prebieha priamo na materiál a následne je prekryté transparentnou glazúrou (tzn. všetko maľované je pod sklom a ani rokmi netratí „na lesku“)

Oblasť používania a styk s potravinami

Mikrovlnka, rúra na pečenie, umývačka riadu, chladnička, mraznička, tiež bežné uchovávanie potravín v dózach.

Každodenné používanie je prednosťou

Od klientov ju v uvodzovkách vyžadujeme, iba tak dosiahnu absolútnu spokojnosť

Starostlivosť o produkt

Aj po maximálnej záťaži ako je napr. pečenie získa pôvodný stav bežným umytím

Hranicou
je iba predstavivosť a kreativita

Zákazník má možnosť vybrať si z viac ako 300 tvarov produktov (od hrnčekov až po pekáče, od úžitkových až po dekoratívne) a farebne ich kombinovať viac ako 500 dekoráciami.

Potierame fádnosť a nudu

Každá vec sa raz zunuje, opozerá, my pomáhame aby tomu tak nebolo. Pestrosť dekorácií umožňuje množstvo kombinácií, ktoré môžu na prvý pohľad pôsobiť podobne, avšak nie je tomu tak. Podporujeme, aby každý klient mal svoje obľúbené dekorácie, ktoré ho odlišujú v rodine, medzi priateľmi, či v práci.

Šetríme jednorázovú investíciu klienta

U nás nemusí zákazník kupovať set

Zostavu v stanovenom množstve. Sme zameraný na individuálny predaj, ktorí reprezentuje vnútorné pocity zákazníka. V praxi je bežné, že partneri, priatelia, členovia rodiny si kupujú rovnaké produkty, ale každý vo vlastnej dekorácií pričom vzájomne ladia. Ľudom teda stačí v podstate investovať do jednej veci.

Overenie kvality produktu časom je našou stratégiou

Perspektívnych zákazníkov nepresviedčame na množstevný nákup, preferujeme kúpu 1ks a „čas ukáže“.

Praktický a využiteľný darček, ktorý bude vždy pasovať

Obdarovávanie priateľov k akejkoľvek príležitosti vie byť aj problémom, obzvlášť „keď už všetko majú“. Pre našich klientov to značne jednoduchšie. Stačí približne vedieť pocity obdarovaného a „vždy sa trafíte“ od malých až po cenovo náročnejšie produkty ako napr. svadobné dary, či významné jubileá, ktoré môžu byť personalizované krátkym venovaním.

Osobný kontakt nadovšetko

V tomto segmente si klienti musia výrobok „ochytať“ nie len preto, že skutočnosť je oveľa krajšia než papier a reklama, ale tiež z dôvodov nesmierneho množstva variácií a s tým súvisiaceho poradenstva. Štandardom je, že klienti u mňa trávia minimálne 1 hod., aj z toho dôvodu (mimo bežných keramických trhov) sa klienti ku mne objednávajú a ja im venujem toľko času, koľko si želajú. To je aj jeden z dôvodov prečo nevyužívam eshop a pokiaľ je to možné objednaný tovar doveziem klientovi osobne.

Boleslaviecka keramika

Kamenina je jednou z najstarších a najznámejších vo svete.Boleslaviec je mesto na juhozápade Poľska v prihraničnej oblasti Nemecka a Čiech. Korene novodobej profesionálnej výroby siahajú až do 50tich rokov minulého storočia, prvé hrnčiarske náleziská sú zo XVI. storočia a manufaktúrna výroba sa datuje od XIII. storočia.Boleslaviecka keramika sa vyváža do viac ako 25tich krajín sveta, pričom popredné miesta sú USA, Nemecko a krajiny Ďalekého východu. Aj z tohto dôvodu sú mojimi klientami od založenia spoločnosti (r. 2009) pracovníci ambasád a zahraničné firmy. Presné, explicitné číslo neviem, môžeme však hovoriť o 100kách zahraničných, a tisícke domácich klientov. Čísla sú skromné, je potrebné si však uvedomiť, že keramika nie je „teplý chlieb“ a nie je možné k nej pristupovať iba biznisovo.

... a je toho viac

Máte záujem
o jedinečný
kus aj Vy?