Ako si vybrať

Vážený zákazník,

teší nás, že ste sa rozhodli pozrieť bližšie na širokú ponuku keramiky a vybrať si to, čo splní Vaše praktické požiadavky a zároveň poteší aj Vaše oko.

Pri výbere postupujete nasledujúcim spôsobom:

 1. V záložke PRODUKTY si najskôr vyberte z ponuky TVAROV. Rozhodnite sa, čo vo vašej kuchyni, alebo na kuchynskom stole chýba. Napr. „012“ je cukornička. Farebné prevedenie je v tomto momente iba ilustračné.

 2. V rovnakej záložke PRODUKTY si otvorte záložku ROZMER. Podľa príkladu, v riadku „012“ nájdete údaje o „výške 11,5cm, objeme 0,35l a priemere 11cm“.

  Ak veľkosť a tvar vyhovujú, opíšte si číselné označenie a prejdite do ponuky DEKORÁCIE.

 3. V katalógu DEKORÁCIE si vyberte farebný vzor, ktorý lahodí Vášmu vkusu. K označeniu tvaru teraz dodajte označenie dekorácie. Váš výber bude teda vyzerať napr. takto „012-B-207“.

  Dekorácia má okrem čísla, ktoré ju jasne definuje tiež označenie písmenom T, B, C – základné typy, U – unikát, alebo A – art. To dekorácie rozdeľuje do cenových skupín podľa stupňa náročnosti ručného vyhotovenia.

 4. V záložke CENNÍK nájdete orientačnú cenu vybraného produktu (uvedené ceny podliehajú výmennému kurzu ku dňu nákupu).

  Vychádzajúc z nášho príkladu hľadáme priesečník riadku s označením „012“ a stĺpca s písmenom „B“. Výsledkom je cena „10,13 EUR“.

  Odporúčanie:

  Katalóg TVAROV, DEKORÁCIÍ, ROZMEROV a (orientačný) CENNÍK tiež nájdete v záložke NA STIAHNUTIE. Stiahnite si ich a môžete ich mať kedykoľvek k dispozícii.

 5. Svoju požiadavku adresujete na info@keramika-emati.sk, alebo si dohodnite stretnutie v našej prezentačnej kancelárii, radi Vám pomôžeme. Kontaktné údaje nájdete tu.